Ons clubgebouw kunt u bereiken via de afslag Maassluis-West en vervolgens op de Maasdijk de afslag Steendijkpolder, hierna na ongeveer 300 meter aan de rechterzijde. Inlichtingen: Clubgebouw A.V. Waterweg tel. 010-5925305 Ruud Wessels, tel. 010-5922476, Carry Wilmink, tel. 010 5921061 of 06 52631712
Wilt u een wedstrijd aanmelden voor vermelding op de AV Waterweg kalender stuur dan een email naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Ook op- en/of aanmerkingen zijn welkom op dit adres.


Ultra / marathon Baan Strand / Cross Agium Runcircuit Agium 1/2 marathon Runcircuit Zorg en Zekerheid Van Buuren Circuit Loopserie ZW Nederland AVW Activiteit


januari | februari | maart | april | mei | juni | juli | augustus | september | oktober | november | december
februari 2017 Naar boven
4 februari Zaterdag Bleiswijk 15:00/13:30 Leo Ammerlaanloop 5 - 10 km
5 februari Zondag Gouda 12:15/12:00 Groenhovenplusloop 5 - 10 - 21.1 km
5 februari Zondag Apeldoorn 15:00/11:15/11:45 Midwintermarathon 8 - 16.1 - 25 km
5 februari Zondag Maassluis 10:00 1e Marathon trainingsloop 6-12-18-24-30 km
5 februari Zondag Brielle 13:00 Voorne 10 Engelse Mijlen 5 - 10 - 16.1 km
11 februari Zaterdag Oud-Beijerland 12:00 van Splunder Heinenoord tunnelloop 25 km
12 februari Zondag Schoorl 14:30/11:00 40e Groet uit Schoorl RUN 10 - 21.1 - 30 km
12 februari Zondag Delft 11:00 1 van de 4 loop Koplopers (3) 5 - 10 - 15 km
12 februari Zondag Leiden 11:00/10:50/10:40 Hardloopwinkel Valentijnsloop 5 - 10 - 15 km
18 februari Zaterdag Vlaardingen 09:30 Marathon testloop 5 - 10 - 15 - 20 - 25 - 30 km
18 februari Zaterdag Midden-Delfland 13:30 Midden-Delflandloop 10 - 21.1 km
26 februari Zondag Maassluis 10:00 2e Marathon trainingsloop 6-12-18-24-30 km
maart 2017 Naar boven
5 maart Zondag Alphen a/d Rijn 13:30 20 van Alphen 20 km
11 maart Zaterdag Oostvoorne 14:00 Halve van Voorne 21.1 km
12 maart Zondag Voorschoten 11:15/12:10 Voorschotenloop 5 - 10 - 16.1 km
12 maart Zondag Den Haag 12:00/14:30 City-Pier-Cityloop 10 - 21.1 km
12 maart Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
18 maart Zaterdag Reeuwijk 13:30 64e Plassenloop 15 km
18 maart Zaterdag Vlaardingen 09:30 Marathon testloop 5 - 10 - 15 - 20 - 25 - 30 km
19 maart Zondag Den Haag 11:00 1 van de 4 loop Sparta (4) 5 - 10 km
19 maart Zondag Maassluis 10:00 3e Marathon trainingsloop 6-12-18-24-30 km
25 maart Zaterdag Naaldwijk 14:00 Ruitenburg Halve Westland 10 - 21.1 km
26 maart Zondag Rhoon 12:25/12:30 Lenteloop Albrandswaard 5 - 10 km
april 2017 Naar boven
2 april Zondag Dordrecht 13:00 68e DwarsDoorDordt 10 km
2 april Zondag Roelofarendsveen 11:10/11:20/11:00 Braassemloop 5 - 10 - 21,1 km
9 april Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
9 april Zondag Rotterdam 10:00 Marathon Rotterdam 42.2 km
17 april Maandag Barendrecht 11:00 Oude Maasloop 10 km
20 april? Donderdag Naaldwijk 19:50/20:30 Westlandse baaninstuif (1 van 4) 800 - 3000 m
23 april Zondag Maassluis 11:00 9e Ladiesrun 1 - 5 - 10 km
23 april Zondag Enschedé 12:30/10:00 Marathon Enschedé 21,1 - 42,2 km
27 april Donderdag Maasland 12:45 Groene Oaseloop 6 - 10 km
27 april Donderdag Vlaardingen 13:15 Havenloop 5 - 10 km
30 april Zondag Noordwijkerhout 11:10/11:20/11:00 Omloop van Noordwijkerhout 5 - 10 - 21,1 km
-
-
mei 2016 Naar boven
1 mei Zondag Delft 11:00 Halve marathon 5 - 10 - 15 - 21.1 km
5 mei Donderdag Delft 13:15/15:00 Golden Tenloop 5 - 10 km
8 mei Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
14 mei Zaterdag Den Hoorn 13:45/14:45 DIOS Lenteloop 5 - 10 km
14-15-16 mei Zaterdag - Maandag Parijs/Hamburg - Rotterdam 15:00 Roparun 520 km
19 mei Donderdag Naaldwijk 19:50/20:30 Westlandse baaninstuif (2 van 4) 1500 - 5000 m
22 mei Zondag Nijmegen 13:00/14:30 Marikenloop 5 - 10 km
22 mei Zondag Leiden 10:00/10:45 Leiden Marathon 21.1 - 42.2 km
27 mei Vrijdag Monster 19:30/20:15 Omloop Ter Heijde 5 - 10 km
29 mei Zondag Den Haag 13:00/14:00 The Hague Royal Ten 5 - 10 km
29 mei Zondag Rotterdam 11:30/12:30/14:15 Ladiesrun 5 - 7.5 - 10 km
juni 2016 Naar boven
5 juni Zondag Capelle a/d IJssel 14:30/13:05 Zuidersterloop 7.5 - 15 km
9 juni Donderdag Naaldwijk 19:50/20:30 Westlandse baaninstuif (3 van 4) 800 - 3000 m
9 juni Donderdag Maasland 19:30 Sport en Spelloop 6 - 10 km
10-11 juni Vrijdag - Zaterdag Maasland 9:00 Maaslandloop 360 km
11 juni Zaterdag Papendrecht 14:00/15:00 Lenteloop 5 - 10 km
12 juni Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
17 juni Vrijdag Kwintsheul 19:45 Nife Oranjeloop 10 km
18 juni Zaterdag Maarn 19:00 Heuvelrugloop 10 - 21.1 km
23 juni Donderdag Maassluis 20:30 Clubkampioenschap 5 km
24 juni Vrijdag Kijkduin 19:00/19:30 Beach Run 5 - 10 km
26 juni Zondag Nootdorp 10:00 Halve van Nootdorp 21.1 km
juli 2016 Naar boven
2 juli Zaterdag Schipluiden 14:30 Kadeloop 12 km
30 juli Zaterdag Maasdijk 14:00 VTM Telecomloop 5 - 10 km
augustus 2016 Naar boven
5 augustus Vrijdag Ouddorp 19:30 31e Strandloop 10 km
13 augustus Zaterdag De Lier 14:00 Bradelierloop 5 - 10 km
16 augustus Dinsdag Capelle a/d IJssel 19:15/20:00 Ronde van West 5 - 10 km
27 augustus Zaterdag Maassluis 13:00 Run Bike Run 5 - 20 - 3 km
28 augustus Zondag Maassluis 11:00 Kids en Fun Run 1 - 5 km
september 2016 Naar boven
4 september Zondag Pijnacker 12:45/13:15 Halve van Oostland 10 - 21.1 km
8 september Donderdag Naaldwijk 19:50/20.30 Westlandse baaninstuif (4 van 4) 1500 - 5000 m
9 september Vrijdag Gouda 19:15 Goudse singelloop 10 km
10 september Zaterdag Rijswijk 14:30 Strandwalloop 5 - 10 km
11 september Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
17 september Zaterdag Vlaardingen 10:00 6e Geuzenloop 5 - 15 km
18 september Zondag Amsterdam vanaf 10:19 Dam tot damloop 16.1 km
18 september Zondag Rotterdam 10:45/11:00 Maasstadloop 5 - 10 km
18 september Zondag Den Haag 11:00 1 van de 4 loop HRR (1) 5 - 10 km
24 september Zaterdag Den Haag 13:00/14:00 Vredesloop 5 - 10 km
24 september Zaterdag Sommelsdijk 13:00 Keukencentrum Tielemanloop 5 - 10 km
24 september Zaterdag Malmedy 10:00/11:00 Trail des hautes Fagnes 38 - 17 km
24 september Zaterdag 's-Gravenzande 14:30 Westlands Mooiste 16.1 km
25 september Zondag Den Haag 9:00 Marathon Den Haag 42.2 - 21.1 km
25 september Zondag Maassluis 15:00 Havenloop 6 km
oktober 2016 Naar boven
1 oktober Zaterdag Burgh-Haamstede 12:00 Kustmarathon Zeeland 42.2 km
2 oktober Zondag Schiedam 12:00 Kethelloop 5 - 10 - 15 km
2 oktober Zondag Breda 12:15/14:00 Singelloop 10 - 21.1 km
2 oktober Zondag Capelle a/d IJssel 12:00/11:55 Schollebosloop 5 - 10 - 15 - 20 km
2 oktober Zondag Bleiswijk 11:15/11:00 Rottemerenloop 10 - 21.1 km
8 oktober Zaterdag Den Haag 14:00 1 van de 4 loop Haag (2) 5 - 10 km
9 oktober Zondag Eindhoven 10:00/13:30 33e Marathon Eindhoven 42.2 - 21.1 km
9 oktober Zondag Rotterdam 14:00/15:00 Bergseplasloop 5 - 10 km
9 oktober Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
9 oktober Zondag Hellevoetsluis 12:00 Pallas'93 van Buurenloop 5 - 10 km
16 oktober Zondag Amsterdam 9:30/13:20 40e Marathon Amsterdam 42.2 - 21.1 km
16 oktober Zondag Maassluis 11:00 1e Piepschuimcross 3 - 6 - 9 km
22 oktober Zaterdag Vlaardingen 13:00 RunningPointcross 3 - 6 - 9 - 12 km
30 oktober Zondag Delft 02:00 Droomtijdloop 21.1 km
30 oktober Zondag Etten-Leur 11:45/14:00/11:30 34e Marathon Etten-Leur 42.2 - 21.1 - 10 km
30 oktober Zondag Dordrecht 14:25/14:35 DrechtStadLoop 10 - 21.1 km
november 2016 Naar boven
5 november Zaterdag Rotterdam 12:40/14:30/12:30 Erasmusronde 5 - 10 - 15 km
5 november Zaterdag Boskoop 13:25/14:15 40e Flora cross 4.5 - 6 - 9 km
6 november Zondag Terschelling 12:35/12:00 20e Berenloop 42.2 - 21.1 km
6 november Zondag Den Haag 13:00 Laan van Meerdervoortloop 10 km
6 november Zondag Mijdrecht 11:15/11:05/11:20 Zilveren Turfloop 5 - 10 - 16.1 km
6 november Zondag Spijkenisse 12:00 Spark van Buurenloop 5 - 10 km
6 november Zondag Maassluis 11:00 2e Piepschuimcross 3 - 6 - 9 km
12 november Zaterdag Schipluiden 14:00 Duifpolderloop 3.75 - 7 - 11.8 km
13 november Zondag Zoetermeer 11:30 Klaverbladloop 15 km
13 november Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
19 november Zaterdag Monster 14:20/14:10/14:00 Halve van Monster 5.7 - 10,3 - 21.1 km
20 november Zondag Nijmegen 13:00 Zevenheuvelenloop 15 km
27 november Zondag Maassluis 11:00 3e Piepschuimcross 3 - 6 - 9 km
27 november Zondag Lisse 11:00/11:10/11:20 Ter Specke Loop 5 - 10 - 15 km
december 2016 Naar boven
3 december Zaterdag Bleiswijk 14:00/14:15 Sint Nicolaasloop 5 - 15 km
3 december Zaterdag Vlaardingen 11:00 Prestatieloop 5 - 10 - 21.1 km
11 december Zondag Wassenaar 12:15 1 van de 4 cross Sparta (1) 6 - 8 km
11 december Zondag Rotterdam 15:30 Bruggenloop 15 km
11 december Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
17 december Zaterdag Scheveningen 13:00 19e MeeuwenMakrelenLoop 16.1 km
17 december Zaterdag Middelharnis 13:00 Pallandtloop 16.1 km
17 december Zaterdag Linschoten vanaf 13:30 Linschotenloop 5 - 10 - 21.1 km
18 december Zondag Maassluis 11:00 4e Piepschuimcross 3 - 6 - 9 km
18 december Zondag Spijkenisse 11:00 SPARK marathon 21,1 - 42,2 km
27 december Dinsdag Arnhem 12:10/12:00/12:20 Derdekerstdagloop 7 - 14 - 21.1 km
31 december Zaterdag Vlaardingen 11:00 Oliebollenloop Team 101 1000 - 3000 m
31 december Zaterdag De Lier 13:30 Oliebollenloop Lyra 5 - 10 km
31 december Zaterdag Delft 12:15 1 van de 4 cross Koplopers (2) 6 - 9 km
31 december Zaterdag Soest vanaf 12:25 Sylvestercross 3.2 - 8 km
januari 2017 Naar boven
7 januari Zaterdag Oud-Beijerland 14:10/15:00 Nieuwjaarsloop 5 - 10 km
7 januari Zaterdag Den Haag 14:00 1 van de 4 cross Haag (3) 6 - 8 km
8 januari Zondag Hoek van Holland 11:00 Nieuwjaarsloop 5 - 10 km
8 januari Zondag Rockanje 12:30 Halve van Westvoorne 10 - 21.1 km
8 januari Zondag Leiden 11:10/11:00/11:00 RWL Nieuwjaarsloop 5 - 10 - 15 km
8 januari Zondag Egmond vanaf 12:16 45e Halve van Egmond 21.1 km
8 januari Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
15 januari Zondag Wateringen 10:00 Bontehaasloop 5 - 10 km
22 januari Zondag Den Haag 11:00 1 van de 4 cross HRR (4) 4.5 - 6.5 km
22 januari Zondag Maassluis 13:00 Ruitenburg Halve 5 - 10 - 21.1 km
28 januari Zaterdag Vlaardingen 09:30 Marathon testloop 5 - 10 - 15 - 20 - 25 km
29 januari Zondag Den Haag 11:00 Puinduin Run 3.2 - 6.3 - 9.4 km
29 januari Zondag Uithoorn 11:00/11:08/11:08 Uithoorns Mooiste 5 - 10 - 16.1 km