Update AVW'er 2017 tot en met 18 juni 

 

Eerst wat rectificeren:

Esmeralda van Roon heeft al van begin januari de volgende loopjes gelopen zonder in de puntentelling te zijn opgenomen 

Zondag 8 januari   Nieuwjaarsloop Hoek van Holland  5 km:   37.59     (10 punten)
Zondag  22 januari Ruitenburg halve 5 km:    35.21   (10  +10 punten bonus)
Zondag 23 april  AVW ladiesrun  geen  registratie
Zondag 7 mei  Delftsehoutloop   5 km:  36.25   (10 punten)
Zondag 14 mei  kopjesloop delft  5 km:  33.29  (10  +10 punten bonus)

Totaal  60 punten

Chris  Dijkstra heeft ook de Roparun gelopen.

Alex Nieuwenhuizen liep op 20 mei de Nesselandeloop 10 km in 41.21  pr (was 42.33)  en op 1 juni de wallenloop in Hellevoetsluis 10 km in 42.09

Uitslagen:

Woensdag  7 juni  
Campusrun  Delft  9,35 km:  
Lenie de Visser   57.58.

Donderdag  8 juni  
Sport en Spelloop Maasland (geen registratie deelname van foto’s)
Jan Ouwendijk, Peter Noordam, Ronald  Kolloffel, Rik van der Have, Frank van Roon, Esmeralda van Roon, Esther van Loenen, Siem Pleijsier sr.,  Rik Opschoor,
Wouter van Rossum, Ron van den Berg.

Vrijdag 9 juni / zaterdag 10 juni  
Maaslandloop   estafetteloop 360  km:
 
Martin den Hamer,   Kees van Eijk,   Marjorie de Heer,   Anita van der Krans,  Jolande van der Burg, Jose Jans,  Dim Mureau,  Fred Lantinga, Dionne de Wals, 
Wernher van der Hoek,  Lisselot van Rest en captain Lieuwe van Loon.

Zaterdag 10 juni  
stratenloop in Rozenburg    8,6 km:
Wouter van Rossum   33.33,   Alex Nieuwenhuizen   35.58,   Rik van der Have  39.50, Jan Ouwendijk   41.15

Lenteloop te Papendrecht   10 km:
Peter Noordam    47.32,   Chris  Dijkstra    57.11,    Lenie de Visser    1.01.40

Zondag  11  juni 
Kopjesloop  Delft  15 km:   
Ruud Wessels   1.17.17
10 km:   Lenie de Visser    1.01.40
5 km:  Frank van Roon   25.16.

Ladierun  Rotterdam  10 km: Annemarie  Dijksman   1.05.25,   Jozette van der Have   1.05.25
7,5 km:   Paula Lourens 52.35.
5 km:  Olga Voogt   35.20,    Annemarie Dijksman   46.37,    Hedwig   Vijverberg   46.37.

Woensdag 14  Juni   Midzomeravondloop  in  Bleiswijk   5 km:
Lenie de Visser   30.27  

Zaterdag    17 Juni     Heuvelrugloop   Maarn   ½ Marathon 
21,1 km: 
Patrick van der Spek   1.51.24
10 km:  Esther  van  Loenen    56.05

Zondag   18  Juni    Halve Marathon van Hoogvliet    10 km:
Jan  Ouwendijk     48,41

AVW'er van 2017

rang

Naam

 

wk 20    t/m 21 Mei

wk 21    t/m 28 Mei

wk 22    t/m 4 Juni

wk 23    t/m 11 Juni

wk 24   t/m 18 Juni

wk 25    t/m 25 Juni

wk 25   t/m 2 Jul1

TOTAAL

1

Visser de

Lenie

24

30

41

30

10

   

596

2

Have  van der

Rik

21

10

10

20

     

397

3

Dijksman

Annemarie

21

   

20

     

392

4

Hamer  den

Martin

10

10

10

30

     

356

5

Vijverberg

Edwin

21

10

20

       

332

6

Wessels

Ruud

 

10

12

15

     

325

7

Noordam

Peter

 

10

 

20

     

284

8

Ouwendijk

Jan

   

10

20

10

   

273

9

Bot

Martin

21

 

20

       

246

10

Bie de

Frank

10

           

245

11

Dijkstra

Chris

   

30

10

     

244

12

Leeuwen van

Aad

10

           

241

13

Lantinga

Fred

     

30

     

212

14

Post

Gilbert

   

30

       

207

15

Klok

Eric

10

           

189

16

Roon  van

Frank

 

10

20

20

     

181

17

Fortuin

Peter

10

           

178

18

Grauw de

Marianne

             

175

19

Heer de

Marjorie

     

30

     

171

20

Vliegenthart

Arie

   

10

       

166

21

Spek  van der

Patrick

10

     

21

   

155

22

Rossum van

Wouter

     

20

     

153

23

Jans

José

     

30

     

144

24

Nieuwenhuijzen

Alex

20

10

 

10

     

134

25

Oudshoorn

Quirijn

             

133

26

Jansen

Sonja

16

           

131

27

Veringmeier

Norbert

16

           

131

28

Kolloffel

Ronald

14

 

10

10

     

130

29

Oudsten den

Remco

31

           

124

30

Eichhorn

Nell

             

121

31

Lantinga

Wil

             

120

32

Pleijsier  sr.

Siem

   

20

10

     

116

33

Mureau

Dim

     

30

     

111

34

Lange de

Gerard

             

102

35

Rest van

Liselotte

     

30

     

101

36

Velzen van

Cor

             

91

37

Eeuwijk

Bert

             

82

38

Roon  van

Esmeralda

 

60

10

10

     

80

39

Uiterdijk

Arie

             

80

40

Hoogendonk

Arie

             

73

41

Opschoor

Rik

     

10

     

73

42

Os  van

Ruurd

             

72

43

Warffemius

Lidy

             

72

44

Kap

Koos

 

10

         

71

45

Loenen van

Esther

     

10

10

   

71

46

Vries de

Margriet

             

71

47

Burg van de

Jolande

     

30

     

70

48

Slootheer

Eite

             

61

49

Boogh

Paul

             

60

50

Dalen  van

Kees

             

60

51

Hoek van der

Wernher

     

30

     

60

52

Krans

Anita

     

30

     

51

53

Vries de

Sjaak

             

51

54

Buitendijk

Bas

             

42

55

Koster

Selma

             

42

56

Lourens

Paula

     

10

     

40

57

Vijverberg

Hedwig

   

20

10

     

40

58

Zanten van

Eveline

             

40

59

Zwijnenburg

Marja

             

40

60

Meeder

Marc

 

12

         

32

61

Los

Peter

             

31

62

Berg van den

Ron

   

10

10

     

30

63

Böck

André

             

30

64

Bourquin

Marieke

             

30

65

Buisman

Rien

             

30

66

Eijk van der

kees

     

30

     

30

67

Heskes

Paul

             

30

68

Loon van

Lieuwe

     

30

     

30

69

Vos

Petra

   

20

       

30

70

Wals  de

Dionne

     

30

     

30

71

Jonkman

Theo

             

24

72

Daamen

Bert

             

21

73

Grootendorst

Rita

             

21

74

Have  van der

Jozette

     

10

     

21

75

Jordaan

Jacqueline

             

21

76

Kate ten

Ton

             

21

77

Klaver

Annemarie

             

21

78

Knoops

Hans

             

21

79

Starrenburg

Alice

             

21

80

Wever

Charlene

21

           

21

81

Wortman

Dennis

             

21

82

Beusichem van

Gerrit

             

20

83

Elsen den

Leon

             

11

84

Gram

Amy

             

11

85

Have van der

Danny

             

11

86

Jol

Clara

             

11

87

Lucardie

Leon

             

11

88

Olsthoorn

Paula

             

11

89

Berg van den

Jolanda

             

10

90

Bouman

Erica

             

10

91

Korstanje

Ria

             

10

92

Lansbergen

Jordy

   

10

       

10

93

Lee  van der

Edwin

             

10

94

Mastrigt van

Jolande

             

10

95

Pelt van

Jaap

             

10

96

Spannenburg

Marja

             

10

97

Staalduinen van

Toos

             

10

98

Veen  van der

Nelly

             

10

99

Voogt

Olga

     

10

     

10

100

Waas van

Eric

             

10

101

Warnaar

Arie

             

10

102

Wolters

Paul

   

10

       

10


Dit zijn de spelregels:

1e   Competitie loopt  van 1 januari 2017  tot en met 31 december 2017. Uitslagen graag melden bij Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. !!

2e
    Aantal punten voor geregistreerde uitslagen inclusief baanwedstrijden:
        Van 3 km tot en met 10 km:          10 punten

        Vanaf 10,1 km :                         1 punt per km

Bonuspunten bij tijdverbetering zijn als volgt te verdienen:

Bonus

Punt

5 km 10 km 15 km en 10 E.M

20 km – ½ mar

       en 25 km

Vanaf 30 km
           
2 t/m 5 sec t/m 15 sec t/m 20 sec t/m 30 sec t/m 40 sec
4 6 t/m 10sec 16 t/m 30sec 21 t/m 40sec 31 t/m 60 sec 41 t/m 80 sec
6 11 t/m 15 sec 31 t/m 45 sec 41 t/m 60sec 61 t/m 90 sec 81 t/m 120 sec
8 16 t/m 20 sec 46 t/m 60 sec 61 t/m 80 sec 91 t/m 120 sec 121 t/m 160 sec
10 21 sec en hoger 61 sec en hoger 81 sec en hoger 121 sec en hoger 161 sec en hoger


       De tijdvergelijking gaat alleen op voor de periode dat de competitie loopt!

       De eerste afstand tellen alleen de deelnemerspunten, de volgende keer krijg je op dezelfde afstand
       (eventueel) bonuspunten.
       Er wordt altijd vergeleken met de beste prestatie in genoemde periode.  

3e   Bij crossen en test- trainingslopen zijn geen bonuspunten te verdienen.

4e   Voor test- trainingslopen geldt dat ongeacht de gelopen afstand 20 punten worden gegeven.

5e   Voor deelname aan estafettelopen als Roparun, Maaslandloop etc. wordt 30 punten gegeven.

6e   AVW wedstrijden.

       Voor deelname aan AVW georganiseerde lopen worden 10 extra punten toegekend!

       Bij deelname aan drie van de vier crossen worden 50 extra punten toegekend!

7e   Ruitenburg Halve telt niet mee omdat veel clubleden dan niet kunnen lopen;


Uitslag 2016:

AVW'er van 2016 (eerste 100) 
rang naam wk 47 t/m 27 Nov wk 48 t/m 4 Dec wk 49 t/m 11 Dec wk 50 t/m 18 Dec BonusPUNT CROSS wk 51 t/m 25 Dec TOTAAL
1 Visser de Lenie 15 31 25 36 20 1665
2 Wessels Ruud 20 21 15 20 50   10 924
3 Vijverberg Edwin 20 15 20 50 10 780
4 Dijksman Annemarie 15 21 19 52   10  762
5 Have   van der Rik 20 21 15 21 50 10 757
6 Beusichem van Gerrit 743
7 Klok Eric 20 20 609
8 Roon   van Frank 20 15 20 50 10 609
9 Hamer   den Martin 20 25 17 42 584
10 Dijkstra Chris 20 31 42 549
11 Noordam Peter 20 15 20 549
12 Bot Martin 20 21 25 21   10  520
13 Lantinga Fred 15   31 375
14 Pleijsier sr. Siem 20 10 361
15 Lange de Gerard 21 336
16 Waas van Eric 20 20 50 329
17 Leeuwen van Aad 20 25 20 325
18 Hoogendonk Arie 31 313
19 Berg van den Ron 20 305
20 Opschoor Rik 20 21 21 10 303
21 Kate ten Ton 20 284
22 Vliegenthart Arie 20 20 284
23 Bie de Frank 268
24 Fortuin Peter 256
25 Mureau Dim 20 20 50  42 253
26 Wessels Nikki 247
27 Oudsten den Remco 15 237
28 Os   van Ruurd 15 230
29 Rossum van Wouter 15 20 50 229
30 Kolloffel Ronald 220
31 Ouwendijk Jan 21 217
32 Post Gilbert 25 215
33 Niet de Jeske 213
34 Have   van der Jozette 15 205
35 Slootheer Eite 15 202
36 Asselt   van Jos 199
37 Jans José 15 196
38 Loon van Lieuwe 196
39 Spek   van der Patrick 195
40 Daamen Bert 20 189
41 Jansen Sonja 15 182
42 Loenen van Esther 181
43 Uiterdijk Arie 15 177
44 Warffemius Lidy 15 177
45 Veringmeier Norbert 15 174
46 Hoek van der Wernher 20 20 167
47 Lansbergen Jordy 20 20 50 162
48 Oosterlee Esther 20 50 152
49 Pelt van Jaap 152
50 Nieuwenhuijzen Alex 20 10 20 148
51 Heskes Paul 20 20 50 146
52 Kap Koos 15 20 10 145
53 Eijk van der kees 144
54 Rest van Liselotte 10 20 143
55 Jacques Henno 20 20 50 140
56 Vijverberg Hedwig 20 10 140
57 Jansen Peet 134
58 Wolters Paul 134
59 Harreman Leo 133
60 Velzen van Aad 20 131
61 Velzen van Cor 131
62 Witkam Peter 128
63 Boogh Paul 124
64 Luijnenburg Paul 123
65 Eeuwijk Bert 120
66 Noordzij Kim 110
67 Rijn van Ab 20 50 110
68 Korstanje Paul 25 109
69 Vries de Margriet 101
70 Knoops Hans 94
71 Oudshoorn Quirijn 94
72 Ent   van der Diane 91
73 Eichhorn Nell 90
74 Lee   van der Edwin 20 87
75 Böck André 15 86
76 Jonkman Theo 20 82
77 Kate ten Karlijn 82
78 Bouman Erica 81
79 Burg van de Jolande 80
80 Meeder Marc 80
81 Vos Petra 78
82 Warnaar Arie 15 76
83 Krans Anita 15 75
84 Los Peter 73
85 Klaver Annemarie 15 66
86 Mastrigt van Jolande 15 66
87 Gram Amy 15 65
88 Grootendorst Rita 15 56
89 Korstanje Ria 15 56
90 Lourens Paula 15 56
91 Veen   van der Nelly 15 56
92 Jordaan Jacqueline 50
93 Lantinga Wil 50
94 Have van der Danny 15 45
95 Bourquin Marieke 42
96 Buitendijk Bas 21 42
97 Eijk van Dennis 42
98 Loon van Barbara 42
99 Ende van der Joke 41
100 Boogh Lucienne 40