Update tot en met 11 febuari 

 

20 AVW ers Actief bij de Midwinter Marathon in Apeldoorn.
24 AVW ers Lopen de marathon trainingsloop.

UITSLAGEN:

Zondag  27 Januari 

Dobbeloop  te Delft 10 km  :  Frank van Roon   55.50,  Liselot van Rest  55.57.
5 km:   Patrick van der Spek  23.16,   Peter Fortuin    27.32.

Zaterdag  3 Februari

Leo Ammerlaanloop te Bleiswijk  10 km: Annemarie Dijksman   48.15,   Louis van Dijk     50.25.

Rokkeveense Dekkersloop  te Zoetermeer 10 km:  Alex  Nieuwenhuijzen   42.19.

Heinenoordtunnelloop te Oud Beijerland  25 km:   Lenie de Visser   2.39.11.

Zondag 4 Februari

Midwinter Marathon   te Apeldoorn   Asselronde   25 km:

Alex  Nieuwenhuijzen    1.52. 41,  Martin den Hamer    1.56.12,   Annemarie Dijksman  2.08.37  pr  (0ud vorig jaar Apeldoorn 2.10.39), Norbert Veringmeier   2.07.35,  Marc van Eijck   2.14.21, Sonja  Jansen   2.15.07, Dennis van Eijck  2.31.46.

Mini Marathon    10 E.M   16.1 km:

Frank van Roon    1.34.09,    Cor van Velzen    1.41.54,  Marjorie de Heer   1.42.15,  José  Jans    1.42.25,     Jozette van der Have   1.42. 48,   Diana van de Ent    1.43.19.

Acht van Apeldoorn  8 km:

Wouter van Rossum   30.10,   Rita Grootendorst   50.56,  Annemarie Klaver    51.04, Anita Krans  52.24,  Jacqueline Jordaan  52.25,  Ria Korstanje  52.53,   Esmeralda van Roon   53.28

Ballentent Strandloop  te Hoek van Holland  10 km:   Lenie de Visser    1.11.26.

AVW  Marathon trainingsloop:

Quirijn Oudshoorn,   Bas Buitendijk,  Jan Ouwendijk,  Arie Vliegenthart,  Ruud Wessels,   Aad van Leeuwen, Bert Eeuwijk,  Marja Zwijnenburg,  Fred Lantinga,  Eric Klok,   Chris Dijkstra,   Marianne de Grauw, Rik Opschoor,   Ruurd van Os,   Siem Pleijsier sr.,   Patrick vd Spek,   Frank de Bie,  Peter Fortuin, Dionne de Wals,   Edwin Vijverberg,   Selma Koster,   Paul Korstanje,   Andre Bock,   Cees van Dalen.

Zondag  11 Februari

Kopjesloop  te Delft 10 km:

Frank de Bie  44.25 pr.(was 47.40), Jan  Ouwendijk 49.22, Liselot van Rest 54.58  pr (was 55.57), Lenie de Visser 1.03.40.

15 km:   Ruud Wessels   1.03.40

Zorg en Zekerheid  circuit  te Leiden  15 km:

Norbert Veringmeier  1.14.50,  Sonja  Jansen    1.21.51

Groet uit Schoorl loop  30 km: Martin den  Hamer    2.21.12,  Annemarie Dijksman   2.37.07.

BONUSLOOP:   Zaterdag  24 februari  Midden Delfland loop  Maasland   10 of 21.1 km  ( 15 extra punten)

 

AVW'er van 2018

rang

naam

 

wk 1      t/m 7 jan

wk 2      t/m 14 jan

wk 3      t/m 21 jan

wk 4     t/m 28 jan

wk 5    t/m 4 febr

wk 6      t/m 11 febr

wk 7      t/m 18 febr

TOTAAL

1

Visser de

Lenie

31

31

 

30

35

10

 

137

2

Dijksman

Annemarie

21

10

   

45

30

 

106

3

Wessels

Ruud

10

15

 

21

30

15

 

91

4

Jansen

Sonja

10

   

15

25

15

 

65

5

Veringmeier

Norbert

10

   

15

25

15

 

65

6

Vijverberg

Edwin

10

25

   

30

   

65

7

Lantinga

Fred

10

   

20

30

   

60

8

Hamer  den

Martin

       

25

30

 

55

9

Ouwendijk

Jan

 

15

   

30

10

 

55

10

Opschoor

Rik

21

     

30

   

51

11

Bie de

Frank

       

30

20

 

50

12

Dijkstra

Chris

10

10

   

30

   

50

13

Roon  van

Frank

10

10

 

10

16

   

46

14

Fortuin

Peter

     

10

30

   

40

15

Pleijsier  sr.

Siem

10

     

30

   

40

16

Rest van

Liselotte

10

     

10

20

 

40

17

Spek van der

Patrick

     

10

30

   

40

18

Have  van der

Jozette

10

10

   

16

   

36

19

Jans

José

10

10

   

16

   

36

20

Nieuwenhuijzen

Alex

       

35

   

35

21

Böck

André

       

30

   

30

22

Buitendijk

Bas

       

30

   

30

23

Dalen  van

Kees

       

30

   

30

24

Eeuwijk

Bert

       

30

   

30

25

Grauw de

Marianne

       

30

   

30

26

Klok

Eric

       

30

   

30

27

Korstanje

Paul

       

30

   

30

28

Koster

Selma

       

30

   

30

29

Leeuwen van

Aad

       

30

   

30

30

Os  van

Ruurd

       

30

   

30

31

Oudshoorn

Quirijn

       

30

   

30

32

Roon  van

Esmeralda

10

10

   

10

   

30

33

Vliegenthart

Arie

       

30

   

30

34

Wals  de

Dionne

       

30

   

30

35

Zwijnenburg

Marja

       

30

   

30

36

Heer de

Marjorie

10

     

16

   

26

37

Velzen van

Cor

10

     

16

   

26

38

Vos

Petra

10

16

         

26

39

Eijck van

Marc

       

25

   

25

40

Eijk van

Dennis

       

25

   

25

41

Bot

Martin

21

           

21

42

Ent  van der

Diane

10

     

10

   

20

43

Grootendorst

Rita

10

     

10

   

20

44

Jordaan

Jacqueline

10

     

10

   

20

45

Noordam

Peter

10

10

         

20

46

Vries de

Margriet

10

10

         

20

47

Kap

Koos

 

16

         

16

48

Dijk van

Louis

       

10

   

10

49

Have  van der

Rik

10

           

10

50

Klaver

Annemarie

       

10

   

10

51

Kolloffel

Ronald

10

           

10

52

Korstanje

Ria

       

10

   

10

53

Krans

Anita

       

10

   

10

54

Lourens

Paula

10

           

10

55

Post

Gilbert

10

           

10

56

Rossum van

Wouter

       

10

   

10

57

Starrenburg

Alice

10

           

10

58

Uiterdijk

Arie

 

10

         

10

59

Veen  van der

Nelly

10

           

10

60

Vries de

Sjaak

10

           

10

61

Water van de

Marcel

10

           

10

Dit zijn de spelregels:

1e   Competitie loopt  van 1 januari 2018  tot en met 31 december 2018. Uitslagen graag melden bij Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. !!


2e
    Aantal punten voor geregistreerde uitslagen inclusief baanwedstrijden:
        Van 3 km tot en met 10 km:          10 punten

        Vanaf 10,1 km :                         1 punt per km

Bonuspunten bij tijdverbetering zijn als volgt te verdienen:

Bonus

Punt

5 km 10 km 15 km en 10 E.M

20 km – ½ mar

       en 25 km

Vanaf 30 km
           
2 t/m 5 sec t/m 15 sec t/m 20 sec t/m 30 sec t/m 40 sec
4 6 t/m 10sec 16 t/m 30sec 21 t/m 40sec 31 t/m 60 sec 41 t/m 80 sec
6 11 t/m 15 sec 31 t/m 45 sec 41 t/m 60sec 61 t/m 90 sec 81 t/m 120 sec
8 16 t/m 20 sec 46 t/m 60 sec 61 t/m 80 sec 91 t/m 120 sec 121 t/m 160 sec
10 21 sec en hoger 61 sec en hoger 81 sec en hoger 121 sec en hoger 161 sec en hoger


       De tijdvergelijking gaat op voor de periode vanaf 1 januari 2017 tot heden.

       Loopt men de afstand voor de eerste keer krijgt men alleen de deelnemerspunten, de volgende keer krijg je op           dezelfde afstand (eventueel) bonuspunten.
       Er wordt altijd vergeleken met de beste prestatie in 2017/2018.  

3e   Bij crossen en test-trainingslopen zijn geen bonuspunten te verdienen.
       Trainingslopen van andere verenigingen zonder tijdregistratie worden niet gehonoreerd

4e   Voor test-trainingslopen geldt dat ongeacht de gelopen afstand 20 punten worden gegeven.

5e   Deelname aan de Run Bike Run van AVW wordt gehonoreerd met 20 punten

6e   Voor deelname aan estafettelopen als Roparun, Maaslandloop etc. wordt 30 punten gegeven.

7e   AVW wedstrijden.
       Voor deelname aan AVW georganiseerde lopen worden 10 extra punten toegekend (voor crossen onder 10 km         dus altijd 20 punten)

8e   Ruitenburg Halve telt niet mee omdat veel clubleden dan niet kunnen lopen

9e   Regelmatig zal er een bonusloop in de regio bekend gemaakt worden waarbij 15 extra bonuspunten toegekend
       worden boven de gelopen afstand.;


Uitslag 2017:

AVW'er van 2017

rang

naam

 

wk 48 t/m 3 Dec

wk 49 t/m 10 Dec

wk 50 t/m 17 Dec

wk 51 t/m 24 Dec

Bonus punten Cross

wk 52 t/m 31 Dec

TOTAAL

1

Visser de

Lenie

36

16

20

41

50

20

1565

2

Hamer  den

Martin

41

16

31

20

50

10

805

3

Wessels

Ruud

21

21

31

41

 

31

804

4

Have  van der

Rik

41

 

31

21

   

781

5

Vijverberg

Edwin

41

 

10

20

50

10

705

6

Noordam

Peter

10

 

10

20

   

667

7

Dijksman

Annemarie

21

 

21

31

 

10

617

8

Ouwendijk

Jan

21

   

21

   

476

9

Dijkstra

Chris

20

   

20

50

 

468

10

Bot

Martin

     

20

50

10

456

11

Roon van

Frank

 20    10

20

50  

411

12

Kolloffel

Ronald

20

   

20

50

 

372

13

Bie de

Frank

   

10

20

   

355

14

Lange de

Gerard

20

   

20

50

 

319

15

Rossum van

Wouter

20

   

31

   

306

16

Fortuin

Peter

20

 

10

     

301

17

Vliegenthart

Arie

     21      

300

18

Mureau

Dim

20

   

20

50

 

282

19

Leeuwen van

Aad

           

281

20

Jansen

Sonja

25

         

279

21

Spek van der

Patrick

   

10

     

278

22

Veringmeier

Norbert

15

         

269

23

Lantinga

Fred

   

10

     

266

24

Berg van den

Ron

20

 

10

20

50

24

265

25

Pleijsier  sr.

Siem

   

10

20

   

256

26

Heer de

Marjorie

           

252

27

Post

Gilbert

           

227

28

Klok

Eric

           

201

29

Oudshoorn

Quirijn

44

         

197

30

Jans

José

           

195

31

Oudsten den

Remco

           

186

32

Grauw de

Marianne

           

175

33

Loenen van

Esther

           

171

34

Lantinga

Wil

           

170

35

Velzen van

Aad

10

 

20

20

50

 

170

36

Lansbergen

Jordy

20

     

50

 

166

37

Boogh

Paul

20

         

162

38

Hoek van der

Wernher

20

   

20

   

156

39

Zwijnenburg

Marja

23

         

156

40

Vries de

Margriet

     

20

   

151

41

Opschoor

Rik

21

         

150

42

Roon  van

Esmeralda

           

150

43

Velzen van

Cor

           

142

44

Eeuwijk

Bert

           

134

45

Nieuwenhuijzen

Alex

           

134

46

Kap

Koos

           

132

47

Eichhorn

Nell

           

131

48

Rest van

Liselotte

20

         

131

49

Hoogendonk

Arie

           

126

50

Loon van

Lieuwe

           

124

51

Water van de

Marcel

21

   

20

50

 

121

52

Have  van der

Jozette

     

20

   

116

53

Meeder

Marc

           

114

54

Burg van de

Jolande

           

110

55

Doesburg

Tim

20

     

50

 

110

56

Jacques

Henno

20

   

20

50

 

110

57

Olsthoorn

Ludo

20

     

50

 

110

58

Wolters

Paul

31

   

21

   

104

59

Daamen

Bert

20

         

102

60

Vos

Petra

           

100

61

Uiterdijk

Arie

           

90

62

Kate ten

Ton

           

84

63

Os  van

Ruurd

           

82

64

Vries de

Sjaak

     

20

   

81

65

Warffemius

Lidy

           

72

66

Lourens

Paula

           

71

67

Slootheer

Eite

           

71

68

Dalen  van

Kees

           

70

69

Jonkman

Theo

     

20

   

66

70

Los

Peter

           

63

71

Warnaar

Arie

           

62

72

Lee  van der

Edwin

           

61

73

Vijverberg

Hedwig

           

60

74

Koster

Selma

           

57

75

Böck

André

           

52

76

Bourquin

Marieke

           

51

77

Krans

Anita

           

51

78

Starrenburg

Alice

           

51

79

Wals  de

Dionne

           

51

80

Heskes

Paul

           

50

81

Dijk van

Louis

         

10

45

82

Pelt van

Jaap

     

21

   

43

83

Buitendijk

Bas

           

42

84

Knoops

Hans

           

42

85

Olsthoorn

Paula

           

41

86

Hoeven van

Piet

     

20

   

40

87

Mastrigt van

Jolande

           

40

88

Oosterlee

Esther

           

40

89

Zanten van

Eveline

           

40

90

Asselt  van

Jos

           

31

91

Wortman

Dennis

           

31

92

Buisman

Rien

           

30

93

Eijk van der

kees

           

30

94

Janssen

Jan

           

30

95

Kate ten

Ciska

           

30

96

Voogt

Olga

           

30

97

Noordzij

Kim

           

26

98

Grootendorst

Rita

           

21

99

Jordaan

Jacqueline

           

21

100

Klaver

Annemarie

           

21

101

Lucardie

Leon

           

21

102

Wever

Charlene

           

21

103

Beusichem van

Gerrit

           

20

104

Eijck van

Marc

           

20

105

Haverkamp

Katja

           

20

106

Rijn van

Ab

           

20

107

Verburg

Aart

           

20

108

Godthelp

Bart

           

17

109

Creemers

Monique

15

         

15

110

Zwam van de

Jasper

           

15

111

Elsen den

Leon

           

11

112

Gram

Amy

           

11

113

Have van der

Danny

           

11

114

Jol

Clara

           

11

115

Berg van den

Jolanda

           

10

116

Boogh

Lucienne

           

10

117

Bouman

Erica

           

10

118

Dumay

Weny

           

10

119

Hoedt

Karin

           

10

120

Hoff van 't

Thea

           

10

121

Kate ten

Karlijn

           

10

122

klok

Ezra

           

10

123

Korstanje

Ria

           

10

124

Korstanje

Paul

           

10

125

Laats

Rinus

           

10

126

Loon van

Barbara

           

10

127

Neuschwanger

Kimberley

           

10

128

Pleijsier jr.

Siem

           

10

129

Schie van

Kees

           

10

130

Spannenburg

Marja

           

10

131

Staalduinen van

Toos

           

10

132

Steeg van

Mireille

           

10

133

Stienstra

Pauline

           

10

134

Theuns

Ton

           

10

135

Veen  van der

Nelly

           

10

136

Waas van

Eric

           

10

137

Wessels

Nikki

           

10